…across logistics
Cargo Prague

www.xcargo.sk


Kamiónová preprava

Kamionová přeprava

Kamiónová preprava (FTL) patrí medzi základné produkty, ktoré naša spoločnosť ponúka. Ponúkame zabezpečenie prepravy všetkých typov tovarov – balený, voľne ložený, tovar s požiadavkou na kontrolovanú teplotu a prepravu nadrozmerných nákladov. Kamiónovú prepravu vykonávame po území celej Európy i na Blízkom východe.
Zásielky sú štandardne prepravované plachtovými, prípadne chladiarenskými návesmi, ale i ďalšími typmi vozidiel s nosnosťou 1-24 ton pre medzinárodnú či vnútroštátnu kamiónovú dopravu. Sme schopní tiež zabezpečiť prepravy nebezpečného nákladu podľa dohody ADR, prepravy citlivého tovaru (tovar zaťažený spotrebnou daňou a tovar s vysokou hodnotou).
Preprava je vykonávaná skúsenými vodičmi, väčšina vozidiel je vybavená satelitnou navigáciou s možnosťou sledovania polohy každého vozidla. V prípade potreby je možné sa s vodičmi spojiť mobilným telefónom. Pohyb zásielky je možné sledovať prostredníctvom systému sledovania zásielok tzv. Track&Trace.
Pri všetkých zásielkach garantujeme poistenie zodpovednosti zasielateľa. Na základe požiadavky  zákazníka môžeme zásielku pripoistiť proti všetkým rizikám, tzv. poistenie „all risks“.

 

Ak sa chcete o našich možnostiach a cenách dozvedieť viac, zavolajte nám, alebo prejdite na stránku dopyt. Naši zamestnanci sa Vám budú maximálne venovať.


Skupina Cargo

CARGO PRAGUE
CARGO IHL
XCARGO